XXIX Krajowy Salon Fotografii Artystycznej  – Żary 2019

XXIX Krajowy Salon Fotografii Artystycznej - Żary 2019

 Burmistrz Miasta Żary, Żarski Dom ...

Więcej...

XLIII Otwarty Wojewódzki Konkurs Plastyki „Salon Jesienny ” Żary 2019

XLIII Otwarty Wojewódzki Konkurs Plastyki Salon Jesienny Żary 2019

 Burmistrz Miasta Żary,  Regionalne Centrum ...

Więcej...

Sekcje w ŻDK 2019/2020

Sekcje w ŻDK 2019/2020

SEZON ARTYSTYCZNY 2019/2020 ROZPOCZĘTY !!! ŻARSKI ...

Więcej...

DNI ŻAR NIEDZIELA KONCERT ZESPOŁU COMA

Około godz. 19 publiczność zaczęła schodzić się pod Dużą Scenę, a trudną rolę zagrania przed Gwiazdą Wieczoru dostał zespół DragonFly, który chyba podołał zadaniu i rozruszał niecierpliwe audytorium.

Gdy Pani Burmistrz Danuta Madej zapowiedziała dzisiejszą Gwiazdę Wieczoru i zespół Coma wszedł na Dużą Scenę, widownia oszalała! Koncert rozpoczął się od kawałków pochodzących z beztytułowej płyty znanej fanom jako „Czerwony album”, żeby potem zaprezentować cięższe brzmienia z „Transfuzji”, „Chaosu Kontrolowanego” czy „Systemu”.

Piotr Rogucki dostał od żarskiej publiki niesamowite wsparcie, pierwsze rzędy znały i skandowały większość tekstów, a sam wokalista zachęcał zgromadzonych do powtarzania śpiewanych przez niego fragmentów.

Łódzki zespół w składzie Piotr Rogucki, Dominik Witczak, Marcin Kobza , Rafał Matuszak i Adam Marszałkowski pożegnali się z publicznością „Daleką drogą do domu”, ale to nie wystarczyło. Zaraz rozbrzmiały okrzyki „COMA, COMA!!!”, które nie pozostawiły artystom wyboru: trzeba było wyjść i zagrać bis!

 


Mamy nadzieję, że żarska publiczność miło będzie wspominać DNI ŻAR 2015 i z niecierpliwością wyczekiwać kolejnych! W międzyczasie zaglądajcie na naszą stronę i śledźcie nas na Facebook’u, a na pewno nie przegapicie kolejnych wrażeń!

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: