Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Zapowiedzi Imprez   /  „Aktorskie ABC” – warsztaty teatralne z Dianą Kozłowską – ruszają zapisy

„Aktorskie ABC” – warsztaty teatralne z Dianą Kozłowską – ruszają zapisy

Ruszyły zapisy na młodzieżowe warsztaty teatralne z aktorką Dianą Kozłowską „Aktorskie ABC”. Zapraszamy dziewczęta i chłopców w wieku 13-18 lat, którzy pragną rozwinąć umiejętności potrzebne nie tylko na scenie, ale też w codziennym życiu. Pięć dni intensywnych ćwiczeń to świetny sposób na zagospodarowanie czasu wolnego w wakacje.

„Aktorskie ABC – warsztaty teatralne z Dianą Kozłowską” to projekt realizowany w Żarskim Domu Kultury, dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021”.
 
Pięciodniowe warsztaty teatralne dla młodzieży 13-18 z aktorką Dianą Kozłowską są kompleksowym treningiem podstawowych umiejętności aktorskich, takich jak:
-świadomość ciała
-impostacja
-improwizacja
-praca indywidualna i w grupie
-techniki budowania konstruktywnej krytyki
-metody pracy ze stresem.
 
Autorski program warsztatów Diana Kozłowska, aktorka dyplomowana pochodząca z miasta Żary, przygotowała w oparciu o własne doświadczenia sceniczne, system dawania uwag reżyserki Małgorzaty Wdowik oraz metody pracy aktorskiej Judith Weston.
Przebieg warsztatów zostanie nagrany, a następnie opublikowany na Arsenale Kultury (www.arsenal.dkzary.pl) oraz na kanale YouTube ŻDK.
Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest darmowy.
 
Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/tGjXEFGM6BWggyLR7
 
Warsztaty odbędą się w sali widowiskowej „Luna” ŻDK ul. Okrzei 35, 26-30 lipca 2021 w godzinach 11-14
 
W przypadku zmiany miejsca odbywania się warsztatów, Organizator stosownie wcześniej poinformuje o tym uczestników za pomocą wiadomości e-mail na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.
 
Informacji na temat warsztatów udziela instruktorka teatralna ŻDK Alicja Wróbel alicja.wrobel@dkzary.pl 

 
Skip to content