Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Galerie   /  Finał Ż’Art!

Finał Ż’Art!

Ostatni, najsłoneczniejszy dzień Ż’Art rozpoczął się występem Teatru Wagabunda z Krakowa, a następnie żarską publiczność zabawiali Teatr Małych Form z Bydgoszczy i Klaun Feliks z Krakowa. Największym urozmaiceniem pokazów było współuczestnictwo widowni – Mieczysław Giedrojć i Andrzej Talkowski gorąco zachęcali do pomagania im w rozśmieszaniu publiki i udało się to! Podziękowania należą się przede wszystkim kilkorgu młodym i wyjątkowo odważnym osobom ze wzorowym poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie, które przełamały lęk i stanęły naprzeciw głodnego żartów tłumu. Bez Was show nie byłoby kompletne! A kto wie? Może wkrótce na żarskiej imprezie pojawią się nowe, lokalne gwiazdy?

Galeria poniżej:

Po wyczerpujących (z powodu niekontrolowanych wybuchów śmiechu) występach klaunów nastąpiła krótka przerwa na zregenerowanie sił i napełnienie brzuchów, a następnie rozpoczęło się oficjalne zwieńczenie Ż’Art Międzynarodowych Plenerowych Spotkań ze Sztuką! Wyjątkowy spektakl pt. „Za siedmioma wiekami” w wykonaniu Teatru Rozrywki z Zielonej Góry obejrzało aż kilkaset miłośników Sztuki. Wrażenia? Aż nadto! W pamięci na pewno pozostanie luźny charakter tego baśniowego przedstawienia i regularne salwy śmiechu widzów, którzy niejednokrotnie stali się uczestnikami fantastycznych wydarzeń nie z tego świata.

Ten tydzień naładował Mieszkańców Naszego Miasta pokładami pozytywnych emocji i niejednego zabrał w magiczną podróż do świata Sztuki i jej różnych oblicz. Mamy nadzieję, że szczególnie najmłodsi widzowie dobrze się bawili wspólnie biorąc udział w Ż’Art i tworząc swoje własne dzieła Sztuki! Dziękujemy Wam!

Skip to content