Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Dni Żar 2015   /  DNI ŻAR NIEDZIELA KONCERT ZESPOŁU COMA

DNI ŻAR NIEDZIELA KONCERT ZESPOŁU COMA

Około godz. 19 publiczność zaczęła schodzić się pod Dużą Scenę, a trudną rolę zagrania przed Gwiazdą Wieczoru dostał zespół DragonFly, który chyba podołał zadaniu i rozruszał niecierpliwe audytorium.

Gdy Pani Burmistrz Danuta Madej zapowiedziała dzisiejszą Gwiazdę Wieczoru i zespół Coma wszedł na Dużą Scenę, widownia oszalała! Koncert rozpoczął się od kawałków pochodzących z beztytułowej płyty znanej fanom jako „Czerwony album”, żeby potem zaprezentować cięższe brzmienia z „Transfuzji”, „Chaosu Kontrolowanego” czy „Systemu”.

Piotr Rogucki dostał od żarskiej publiki niesamowite wsparcie, pierwsze rzędy znały i skandowały większość tekstów, a sam wokalista zachęcał zgromadzonych do powtarzania śpiewanych przez niego fragmentów.

Łódzki zespół w składzie Piotr Rogucki, Dominik Witczak, Marcin Kobza , Rafał Matuszak i Adam Marszałkowski pożegnali się z publicznością „Daleką drogą do domu”, ale to nie wystarczyło. Zaraz rozbrzmiały okrzyki „COMA, COMA!!!”, które nie pozostawiły artystom wyboru: trzeba było wyjść i zagrać bis!

 


Mamy nadzieję, że żarska publiczność miło będzie wspominać DNI ŻAR 2015 i z niecierpliwością wyczekiwać kolejnych! W międzyczasie zaglądajcie na naszą stronę i śledźcie nas na Facebook’u, a na pewno nie przegapicie kolejnych wrażeń!

Skip to content