32 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna – Żary 2022

32 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna - Żary 2022

Burmistrz Miasta Żary, Żarski Dom ...

Więcej...

Ogólnopolskie konfrontacje Tańca Współczesnego 11 czerwca 2022

Ogólnopolskie konfrontacje Tańca Współczesnego 11 czerwca 2022

Stowarzyszenie Przyjaciół Teatrów Tańca Żarskiego ...

Więcej...

DNI ŻAR NIEDZIELA KONCERT ZESPOŁU COMA

Około godz. 19 publiczność zaczęła schodzić się pod Dużą Scenę, a trudną rolę zagrania przed Gwiazdą Wieczoru dostał zespół DragonFly, który chyba podołał zadaniu i rozruszał niecierpliwe audytorium.

Gdy Pani Burmistrz Danuta Madej zapowiedziała dzisiejszą Gwiazdę Wieczoru i zespół Coma wszedł na Dużą Scenę, widownia oszalała! Koncert rozpoczął się od kawałków pochodzących z beztytułowej płyty znanej fanom jako „Czerwony album”, żeby potem zaprezentować cięższe brzmienia z „Transfuzji”, „Chaosu Kontrolowanego” czy „Systemu”.

Piotr Rogucki dostał od żarskiej publiki niesamowite wsparcie, pierwsze rzędy znały i skandowały większość tekstów, a sam wokalista zachęcał zgromadzonych do powtarzania śpiewanych przez niego fragmentów.

Łódzki zespół w składzie Piotr Rogucki, Dominik Witczak, Marcin Kobza , Rafał Matuszak i Adam Marszałkowski pożegnali się z publicznością „Daleką drogą do domu”, ale to nie wystarczyło. Zaraz rozbrzmiały okrzyki „COMA, COMA!!!”, które nie pozostawiły artystom wyboru: trzeba było wyjść i zagrać bis!

 


Mamy nadzieję, że żarska publiczność miło będzie wspominać DNI ŻAR 2015 i z niecierpliwością wyczekiwać kolejnych! W międzyczasie zaglądajcie na naszą stronę i śledźcie nas na Facebook’u, a na pewno nie przegapicie kolejnych wrażeń!

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: