Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Zapowiedzi Imprez   /  Shirley Valentine – spektakl Teatru Arka z Wrocławia

Shirley Valentine – spektakl Teatru Arka z Wrocławia

logo_newŻarski Dom Kultury zaprasza na spektakl pod tytułem
Shirley Valentine
22 kwietnia 2016  godzina 19.00,  sala widowiskowa „Luna” ul. Okrzei 35 . Bilety w cenie: normalny – 30 zł,ulgowy 23 zł , karta rodzinna 15 zł  do nabycia  w ŻDK  ul. Wrocławska 7 oraz
ekobilet-btn-green

O SPEKTAKLU:
W rozmowach z kuchenną ścianą Shirley Valentine spogląda wstecz tylko po to, aby uświadomić sobie utracone marzenia. Kiedyś buntowniczka z odważnymi planami a dziś prawie perfekcyjna „pani domu”: troskliwa żona i matka – w monotonnym życiu domowej  kury próbuje odnaleźć własne uczucia, emocje i … siebie. Kiedy przekorny los daruje jej  niespodziewanie wakacyjny pobyt w Grecji, Shirley Valentine postanawia poszukać swojego  szczęścia w słonecznych piaskach Hellady. Czy czeka ono właśnie tam?
Odpowiedź znajdziecie Państwo właśnie w nowym spektaklu Teatru Arka. Na udział w komedii Willego Russella pozwalają sobie tylko wyjątkowe aktorki: w Świecie  Ellen Burstyn, w 1989 roku w USA powstał nawet film z Pauline Collins, w Polsce Krystyna  Janda a we Wrocławiu Renata Jasińska. Nasz spektakl jest prezentem dla publiczności Arki, czekającej na ciepłą i wzruszającą  komedię w naszym repertuarze. To frekwencyjny przebój, wystawiany już setki razy na  największych scenach teatralnych świata. We Wrocławiu, jako spektakl repertuarowy, po raz pierwszy – właśnie w Arce.
Na spektakl zapraszamy tylko widzów dorosłych.
Autor: Willy Russell
Przekład: Małgorzata Semil
Reżyseria: Agata Obłąkowska – Woubishet
Choreografia: Tomasz Żytka
Czas Trwania: 70 minOBSADA :

Renata Jasińska Nowak Anna Rzempoluch Marek Trociński
Renata Jasińska Anna Rzempołuch Marek Trociński

ekobilet-btn-green

 

Skip to content