Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Galerie   /  Żary ugościły Happysad!

Żary ugościły Happysad!

Oba kabarety miały w rękawach mnóstwo skeczów i obsługa obiektu musiała ich niemal siłą zdejmować ze sceny! Ciach i Zachodni to jednak lubuskie składy, którym należy się uznanie w całym kraju, a dowodem na to są reakcje zebranych na Rynku Miejskim żaran. Było trochę żartów dla młodszych widzów, a także takich, których zrozumieć nie mogli, ale to właśnie za taki „pazurek” i improwizacyjne żarty polubiliśmy dzisiejszych gości.

Chłopaki z HAPPYSAD również nas nie zawiedli i po krótkiej próbie dźwiękowej, rozpoczęli show punkt 20.30! Było głośno, kolorowo, śpiewająco i chyba bardziej Happy niż Sad. Usłyszeliśmy dzisiaj piosenki z najnowszej płyty „Jakby nie było jutro”, ale także szlagiery z lat poprzednich takie jak „Cichą wodą być” czy „Wpuść mnie”. Jak się okazuje, zarówno do tych starych, jak i nowych kawałków, Żary nie potrzebowały samych artystów. Fani nie zawiedli i doskonale znali słowa i melodie.

Zdjęcia z koncertu poniżej:

Quka i Pan Latawiec wydawali się czerpać energię od publiczności i zwracać ją ze zdwojoną (podwójnie) siłą. Jeśli zawitają u nas ponownie, chyba trzeba będzie pomyśleć nad większym terenem, gdyż dzisiaj Rynek Miejski był ZAPEŁNIONY! Właśnie z takich koncertów ma słynąć nasze miasto! Chcecie się podzielić zdjęciami lub wrażeniami? Zapraszamy na naszego Facebooka!

 

 

Skip to content