32 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna – Żary 2022

32 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna - Żary 2022

Burmistrz Miasta Żary, Żarski Dom ...

Więcej...

Koncert dla Ukrainy

Koncert dla Ukrainy

 Żarski Dom Kultury zaprasza ...

Więcej...

Ogólnopolskie konfrontacje Tańca Współczesnego 11 czerwca 2022

Ogólnopolskie konfrontacje Tańca Współczesnego 11 czerwca 2022

Stowarzyszenie Przyjaciół Teatrów Tańca Żarskiego ...

Więcej...

PRO ARTE w Żarskim Domu Kultury

PRO ARTE w Żarskim Domu Kultury

Informacja  o  programie Promocji Twórczej ...

Więcej...

Żary ugościły Happysad!

Oba kabarety miały w rękawach mnóstwo skeczów i obsługa obiektu musiała ich niemal siłą zdejmować ze sceny! Ciach i Zachodni to jednak lubuskie składy, którym należy się uznanie w całym kraju, a dowodem na to są reakcje zebranych na Rynku Miejskim żaran. Było trochę żartów dla młodszych widzów, a także takich, których zrozumieć nie mogli, ale to właśnie za taki „pazurek” i improwizacyjne żarty polubiliśmy dzisiejszych gości.

Chłopaki z HAPPYSAD również nas nie zawiedli i po krótkiej próbie dźwiękowej, rozpoczęli show punkt 20.30! Było głośno, kolorowo, śpiewająco i chyba bardziej Happy niż Sad. Usłyszeliśmy dzisiaj piosenki z najnowszej płyty „Jakby nie było jutro”, ale także szlagiery z lat poprzednich takie jak „Cichą wodą być” czy „Wpuść mnie”. Jak się okazuje, zarówno do tych starych, jak i nowych kawałków, Żary nie potrzebowały samych artystów. Fani nie zawiedli i doskonale znali słowa i melodie.

Zdjęcia z koncertu poniżej:

Quka i Pan Latawiec wydawali się czerpać energię od publiczności i zwracać ją ze zdwojoną (podwójnie) siłą. Jeśli zawitają u nas ponownie, chyba trzeba będzie pomyśleć nad większym terenem, gdyż dzisiaj Rynek Miejski był ZAPEŁNIONY! Właśnie z takich koncertów ma słynąć nasze miasto! Chcecie się podzielić zdjęciami lub wrażeniami? Zapraszamy na naszego Facebooka!

 

 

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: