31 Międzynarodowe Plenerowe Spotkania ze Sztuką

31 Międzynarodowe Plenerowe Spotkania ze Sztuką

  1-4.08 Otwarte warsztaty teatralne, od ...

Więcej...

Harmonogram eliminacji wojewódzkich 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

67. OKR

W imieniu Dyrektora Żarskiego Domu Kultury Łukasza Matyjaska i Towarzystwa Kultury Teatralnej zapraszamy za eliminacje wojewódzkie 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego 29-30 kwietnia. Szczegółowy harmonogram prezentacji poniżej. 

Przegląd Wojewódzki

67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Żary 29-30.04.2022

Piątek 29.04.

KONCERTY W KATEGORII: RECYTACJA i WYWIEDZIONE ZE SŁOWA

10.00 – KONCERT I

  • Aleksandra Kowalczuk – wywiedzione ze słowa – Żary
  • Maria Mędryk – recytacja – Zielona Góra
  • Julia Mrozek – recytacja – Żary
  • Izabela Polańska – recytacja – Krosno Odrzańskie
  • Julia Jaskowiak – recytacja – Zielona Góra
  • Karolina Pożoga – recytacja – Lubsko
  • Robert Michalski – recytacja – Zielona Góra

11.30 – KONCERT II

  • Karolina Fenske – wywiedzione ze słowa – Krosno Odrzańskie
  • Milena Wroczyńska – recytacja – Żary
  • Zofia Kozieł – recytacja – Zielona Góra
  • Arleta Mondrowska – recytacja – Krosno Odrzańskie
  • Jakub Klimczyk – recytacja – Sulechów
  • Julia Kaup – recytacja – Gorzów Wielkopolski
  • Marta Gałkowska – recytacja – Sulechów

13.00 – KONCERT III

  • Agata Cogiel – recytacja – Sulechów
  • Zuzanna Słowikowska – recytacja – Żary
  • Kacper Rokosz – recytacja – Gorzów Wielkopolski
  • Natalia Klisowska – recytacja – Żary
  • Oliwia Górniak – recytacja – Żagań
  • Szymon Andrzejewski – recytacja – Gorzów Wielkopolski
  • Kacper Grzegorczyk – recytacja – Żagań

 

15.00 – WARSZTATY DLA RECYTATORÓW
15.00 – próba koncertu poezji śpiewanej
16.30 – KONCERT W KATEGORII:
POEZJA ŚPIEWANA

 

  • Julia Nagórska – Zielona Góra
  • Zuzanna Żuberek – Nowa Sól
  • Lidia Compel – Zielona Góra
  • Marta Dominikowska – Łochowice
  • Nadia Krzyśko – Zielona Góra
  • Danuta Brzózka – Nowa Sól
  • Paulina Solska – Zielona Góra
  • Nikola Michalczyk – Sulechów
  • Aleksandra Stachowiak – Zielona Góra

 

18.30 – TEATRY JEDNEGO AKTORA

  • Bartosz Siudak – Nowa Sól
  • Natanael Gramont – Nowa Sól
  • Patrycja Gandera – Nowa Sól
  • Kinga Kaczmarek – Nowa Sól

Sobota 30.04

10:00-12:00 próba koncertu galowego (dla zaproszonych uczestników)

  • 10:00 Warsztaty dla uczestników
  • 11:00 Konsultacje z jurorami
  • 12:00 – Koncert galowy i odczytanie werdyktu jury

 

Prezentacje we wszystkich kategoriach konkursowych odbywają się w sali widowiskowej ŻDK „Luna”, ul. Okrzei 35. W czasie trwania konkursu można oddawać głosy na nagrodę publiczności.

 

 

 

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: