Koncert Anity Lipnickiej

Koncert Anity Lipnickiej

Po doskonale przyjętej trasie “Miód ...

Więcej...

Program Okręgowego Przeglądu Lubuskiej Gali Teatralnej „BALLADYNA” PRO ARTE 2019

Program Okręgowego Przeglądu Lubuskiej Gali Teatralnej „BALLADYNA” PRO ARTE 2019

Okręgowy Przegląd Lubuskiej Gali Teatralnej „BALLADYNA” ...

Więcej...

Festiwal Muzyczny Eurosilesia koncert 26 kwietnia 2019

Festiwal Muzyczny Eurosilesia koncert 26 kwietnia 2019

Żarski Dom Kultury zaprasza na: 29. ...

Więcej...

Konkurs plastyczny „Alla prima” – protokół

 alla prima

Protokół
z posiedzenia Komisji Konkursowej
I Konkursu Plastycznego „Alla prima”
Od wschodu do zachodu słońca”
z dnia 17.05.2016 r.

Komisja w składzie:Przewodnicząca – Mira Rosin – plastyk
Członek – Karolina Antosz – artysta plastyk
Sekretarz – Bożena Wróbel – gł. instruktor ŻDK

po obejrzeniu 44 prac przyznała nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych, określonych w regulaminie konkursu, następującym osobom:

KATEGORIA KL I – III szkół podstawowych

NAGRODY

  1. Katarzyna Krystoń – Społeczna Szkoła Podstawowa
  2. Sara Szkolnik – Społeczna Szkoła Podstawowa
  3. Stanisław Stepek – Społeczna Szkoła Podstawowa
  4. Amelia Bugaj – Społeczna Szkoła Podstawowa

WYRÓŻNIENIA

  1. Julia Reginia – Żarski Dom Kultury
  2. Hanna Jans – Szkoła Podstawowa nr 1
  3. Michał Święcicki – Społeczna Szkoła Podstawowa

KATEGORIA KL I V– VI szkół podstawowych

NAGRODY

  1. Ewa Pająk – Żarski Dom Kultury
  2. Hanna Słomka – Społeczna Szkoła Podstawowa
  3. Lena Falińska – Społeczna Szkoła Podstawowa

WYRÓŻNIENIA

  1. Laura Krasowska – Społeczna Szkoła Podstawowa
  2. Marcin Sekuła – Społeczna Szkoła Podstawowa
  3. Aleksandra Kotwica – Społeczna Szkoła Podstawowa
  4. Wiktoria Karasiewicz – Społeczna Szkoła Podstawowa

KATEGORIA KL I – III gimnazjum – nie przyznano

Do wystawy pokonkursowej oprócz prac nagrodzonych zakwalifikowano prace:

  1. Joanny Uchman SP 1
  2. Leny Jagiełło ŻDK
  3. Mai Grądeckiej ŻDK
  4. Julii Ruszkiewicz SSP
  5. Adriana Skomry SSP
  6. Amelii Krawczyk ŻDK
  7. Nicole Rudnickiej ŻDK
  8. Julii Makowskiej ŻDK

 

Podpisy komisji

 

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: