XIV AKCJA FOTOGRAFICZNA „24 SIERPNIA… W ŻARACH

XIV AKCJA FOTOGRAFICZNA „24 SIERPNIA… W ŻARACH

  REGULAMIN AKCJI FOTOGRAFICZNEJ ... Sfotografuj życie ...

Więcej...

Dni ŻAR 2019

Dni ŻAR 2019

REDULAMIN IMPREZY MASOWEJ "DNI ŻAR ...

Więcej...

PROTOKÓŁ z posiedzenia Jury 25 Wojewódzkiej Wystawy Fotograficznej

PROTOKÓŁ

z posiedzenia Jury   25 Wojewódzkiej Wystawy Fotograficznej

Żary 2015

Jury w składzie:

  • Janusz Nowacki – przewodniczący jury, ZPAF,Fotoklub RP, Poznań
  • Paweł Janczaruk – ZPAF, FRP, Zielona Góra
  • Zbigniew Pietraszkiewicz – AFIAP, pomysłodawca W.W.F. i K.S.F.A. w Żarach
  • Ewa Zauścińska – artysta plastyk, fotografik, Żary
  • Robert Zaliński – sekretarz jury, instruktor ŻDK

po obejrzeniu 318 fotografii 44 autorów postanowiło zakwalifikować do wystawy pokonkursowej 113 prac 42 autorów oraz przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

  • Grand Prix – 1200 zł – Ewelina Soból z Mirostowic Dolnych za dyptyk pt. „ Wizerunki” – 1,2 i dyptyk pt. „ 4 stycznia 2015” – 1,2
  • I Nagroda – 500 zł – Elżbieta PrzybyłaSzpakowska z Zielonej Góry za 2 prace pt. „ Dominion”- I, II
  • II Nagroda – 400 zł – Paweł Wocal z Żar za zestaw 6 prac pt. „ Noclegownia” – 1,2,3,4,5,6
  • III Nagroda – 300 zł – Paulina Czerwonajcio z Żar za 2 prace pt. „ Człowiek i architektura” – III, „Portret”

Trzy wyróżnienia po 150 zł

  • Krystyna Filmanowicz z Zielonej Góry za zestaw 3 prac pt. „ Linie” – 1,2,3
  • Roman Grobarski z Zielonej Góry za zestaw 3 prac pt. „ Egipt – nurkowanie” – 3,4,5
  • Krzysztof Kubasiewicz z Zielonej Góry za 2 prace pt. „Samotny”, „Trójca”

Fundatorami nagród i wyróżnień są Burmistrz Miasta Żary, Starosta Powiatu Żarskiego, Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, Zbigniew Pietraszkiewicz i Żarski Dom Kultury w Żarach.

Żary, 14.06.2015

Protokół w wersji PDF jest tutaj .

25 WOJEWÓDZKA WYSTAWA FOTOGRAFICZNA ŻARY 2015

LISTA AUTORÓW I PRAC NAGRODZONYCH I ZAKWALIFIKOWANYCH DO WYSTAWY

  1. Nicola Andrzejewska – Nowa Sól : „Życiowy dylemat”,  „Kraj lat dziecinnych”

  1. Tomasz Czech – Żary,  Z góry – 2, AGA – 3 – Rowerzysta

  1. Albert Czerwonajcio – Żary,  Niespodziewana ulewa

  1. Paulina Czerwonajcio – Żary, Pejzaż miejski – I, II, V ,Człowiek i architektura – III ,Geometria – I, II, Portret

  1. Krystyna Filmanowicz – Zielona Góra, Linie – 1,2,3

  1. Jolanta Frątczak – Szprotawa,  Sudecka łąka

  1. Roman Grobarski – Zielona Góra, Egipt – nurkowanie – 3,4,5 , JA – ONE – 1,4

  1. Krystyna Haraźna – Szprotawa, Mnie też należy się odrobina jodu, Moje pierwsze mamatusy

  1. Krystyna Jaworska – Zielona Góra; Na krańcu Europy

  1. Renata Jurczak – Gorzów Wlkp.; Winne – 1/1

  1. Beata Patrycja Klary – Gorzów Wlkp.; Totem

  1. Barbara Konarska – Zielona Góra; Wywyższony – poniżony – 2, Pozostało z uczty bogów – 2,3

  1. Józef Konarski – Zielona Góra; Znamy się tylko z widzenia – 1, Leśna tajemnica
  1. Amelia Kondratowicz – Żary; W którą stronę… ?, Ponad horyzont,  Curve, Gorąca kąpiel ?
  1. Mirosław Kotlarek – Żary;  Altana, Wehikuł czasu 2
  1. Krzysztof Kubasiewicz – Zielona Góra; Trójca, Samotny
  1. Patryk Kuc – Szprotawa; Impresja – 1,2,3
  1. Monika Lasota – Zielona Góra; XXX – I, III
  1. Maria Licimińska – Szprotawa; Przemijanie – 1,4
  1. Stanisław Matuszewski – Zielona Góra; Cienie i światła, Młodość
  1. Agnieszka Nowicka – Bukowina Bobrzańska; W pułapce – I
  1. Mateusz Papliński – Bieniów; Ikony – 1,2
  1. Małgorzata Pawlaczyk – Żary; Cyrk przyjechał do miasteczka… – I, III,VI
  1. Hanna Piechowiak – Zielona Góra; Zima – 3,4, Droga – 2,3, Natura – 1,4; Rowerzyści – 5,7,8,9
  1. Bolesław Polarczyk – Zielona Góra; Rondo PCK, Sudecka kapliczka
  1. Agata Rutkowska – Żary; Tancerka, Baletnica
  1. Tymoteusz Sejwa – Zielona Góra; Twarze – 2; Za szybami – 1,3; Budynki – 1,3,5,6
  1. Ewelina Soból – Mirostowice Dolne; Wizerunki – 1,2,  4 stycznia 2015 – 1,2
  1. Zbigniew Stefaniak – Żary; Bez tytułu
  1. Zbigniew Suchecki – Szprotawa; Spojrzenie spod mostu
  1. Janusz Suszycki – Żagań; Dwa kolory
  1. Elżbieta Przybyła – Szpakowska – Zielona Góra; Oczekiwanie – I; Szepty,  Dominion – I, II
  1. Emilia Szpila – Zielona Góra; Zaułek
  1. Jadwiga Szuba – Zielona Góra ; Konar – szata zimowa, Konar – szata letnia, Konar – szata jesienna
  1. Janusz Tylewicz – Zielona Góra; Rowerowy rytm – 1/7, 3/7, 5/7 , Barwy pracowni garncarza Fr. Necla. Chmielno na Kaszubach
  1. Przemysław Wdowiak – Iłowa;  Nowe sytuacje, System nerwowy
  1. Katarzyna Wiesner – Żary; Droga to dom – 2,3
  1. Włodzimierz Włodarczak – Zielona Góra; Ostatni – II, IV
  1. Paweł Wocal – Żary; Noclegownia – 1,2,3,4,5,6
  1. Piotr Woźniak – Bytom Odrzański; Kamil ,Ciekawość, Stos
  1. Halina Zaborowska – Szprotawa; Łapy
  1. Krystyna Zychla – Żary; W krzywym zwierciadle – 1,2

Galeria prac jest tutaj.

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: