Koncert Anity Lipnickiej

Koncert Anity Lipnickiej

Po doskonale przyjętej trasie “Miód ...

Więcej...

Program Okręgowego Przeglądu Lubuskiej Gali Teatralnej „BALLADYNA” PRO ARTE 2019

Program Okręgowego Przeglądu Lubuskiej Gali Teatralnej „BALLADYNA” PRO ARTE 2019

Okręgowy Przegląd Lubuskiej Gali Teatralnej „BALLADYNA” ...

Więcej...

Festiwal Muzyczny Eurosilesia koncert 26 kwietnia 2019

Festiwal Muzyczny Eurosilesia koncert 26 kwietnia 2019

Żarski Dom Kultury zaprasza na: 29. ...

Więcej...

Przegląd Wojewódzki 61 OKR Żary 8-9.04.2016r. program

Przegląd Wojewódzki
61 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Żary 8-9.04.2016r

Program

Piątek 8.04  godz.10.00 – RECYTACJA

Część 1

Martyna Juszczyk – wywiedzione ze słowa – Międzyrzecz
Aleksandra Szklarska – recytacja – Lubsko
Karolina Napierała – recytacja – Gubin
Justyna Rybak – recytacja – Żary
Mateusz Sieńczuk – recytacja – Nowa Sól
Justyna Nowakowska – recytacja – Lubsko
Bartosz Wojnarowski – recytacja – Krosno
Natalia Konopska – recytacja – Gubin
Paulina Niwińska – recytacja – Ośno
Karolina Pachurka – recytacja – Zielona Góra

Część 2

Joanna Makucka – wywiedzione ze słowa – Rzepin
Karol Bijata – recytacja – Żary
Łukasz Kaźmierczak – recytacja – Nowa Sól
Mateusz Gałka – recytacja – Międzyrzecz
Bernardyna Osińska – recytacja – Stary Raduszec
Aleks Joński – recytacja – Nowa Sól
Alicja Wróbel – recytacja – Żary
Klaudia Pomazana – recytacja – Ośno
Kamil Tomes – recytacja – Nowa Sól

Część 3

Joanna Durda – recytacja – Ośno
Maciej Wojciechowski – wywiedzione ze słowa – Zielona Góra
Patryk Kamiński – recytacja – Gorzów Wlkp
Grzegorz Kołodyński – recytacja – Muszkowo
Denis Okraska – recytacja – Międzyrzecz
Julia Adamczyk – recytacja – Gorzów Wlkp.
Agata Cogiel – recytacja – Sulechów
Jakub Filipkiewicz – recytacja – Międzyrzecz
Dagmara Dudurycz – recytacja – Sulęcin

Część 4

Kacper Walczak – wywiedzione ze słowa – Sulechów
Konrad Gramont – recytacja – Nowa Sól
Marta Pohrebny – recytacja – Zielona Góra
Wojciech Grzegorczyn – recytacja – Sulechów
Mateusz Sadurski – recytacja – Zielona Góra
Jakub Świech – recytacja – Gorzów Wlkp
Marta Bieława – recytacja – Zielona Góra
Weronika Bejman – recytacja – Szprotawa
Jakub Klimczyk – wywiedzione ze słowa – Sulechów

godz. 15.15 – obiad

16.15 – próba koncertu poezji śpiewanej

17.30 – KONCERT POEZJI ŚPIEWANEJ

Część 1

Weronika Bejman – Szprotawa
Katarzyna Mielnik – Gorzów Wlkp
Paulina Majkowska – Międzyrzecz
Alicja Dawidowicz – Zielona Góra
Karolina Iwan – Gorzów Wlkp

Część 2

Julita Jania – Nowe Miasteczko
Kornelia Bielińska – Szprotawa
Kaja Frankiewicz – Zielona Góra
Aleksandra Michalak – Krosno
Kamila Wiśniewska – Szprotawa

19.30 – kolacja

20.30 – TEATRY JEDNEGO AKTORA

Piotr Olszewski – Żary
Adrianna Kołpak – Nowa Sól
Julia Adamczyk – Gorzów Wlkp
Marta Pohrebny – Zielona Góra

Sobota 09.04   godz. 9.00 – TEATRY JEDNEGO AKTORA

Oliwia Wiśniewska – Zielona Góra
Anna Rubis – Szprotawa
Emilia Satała – Zielona Góra
Adrianna Machalica – Zielona Góra

godz. 13.00 – obiad

godz. 15.00 – KONCERT GALOWY
oraz odczytanie werdyktu jury i wręczenie nagród


Prezentacje we wszystkich kategoriach konkursowych odbywają się w sali widowiskowej ŻDK „Luna”, ul. Okrzei 35.

Zakwaterowanie uczestników oraz śniadanie – Hotel Janków, ul. Długosza 13.

Wyżywienie (obiady i kolacje) – Bar „Hong – Ha”, UL. Okrzei (obok Sali widowiskowej ŻDK „Luna”)

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: